Фон

четверг, 29 декабря 2016 г.

Подготовка к Новому Году в магазине Креативность!

Добрый вечер, ночные скрап-феи! Наша Лорочка подготовила замечательный пост о подготовке к Новогодним Праздникам в нашем любимом магазинчике! А закулисья всегда очень интересно увидеть ;))

Делитесь с нами фото вашего украшенного дома и выиграйте замечательные подарки!!!

Привіт!!
Поки всі старанно готувались до Нового Року, магазин Креативність невпинно працював, забезпечуючи нашу підготовку всім самим необхідним)) До Нового Року лишились лічені дні, а в магазині ще й досі фасуються, загортаються, відправляються пакунки зі святковими матеріалами, щоб кожен міг встигнути здійснити задумане і привітати своїх близьких чудовими подарунками) 
Але за роботою важливо не забути створити ще й святковий настрій собі і клієнтам, що мали змогу особисто завітати до магазину) А з цими фотографіями, і тим, хто, нажаль, далеко і не має можливості зазирнути))
Отже, прикрашали офіс майже місяць і зовсім маленькими кроками))) Але все ж прикрасили))

Декору вийшло небагато) Та настрій створили))


Навіть імпровізована міні-ялинка є) лишилось скласти під неї подарунки)) хоча під нею помістяться лише такі ж мініатюрні коробочки))
І  команда магазину!) Саме завдяки цим людям, ми все встигли, знайшли в ассортименті все необхідне і просто отримали чудовий настрій) І не важливо, чи то при зустрічі, чи телефонною розмовою чи в переписці)))
Дякуємо вам, Андрій, Сергій і Даша, за оперативність, професіоналізм та заряд позитиву)
І як підсумок, спільне фото))
 Веселих свят!!)))

1 комментарий:

  1. Спасибо, Лора! Всем дизайнерам спасибо за чудесные подарки!!!) Мы их рассматривали с огромным интересом и удовольствием, в который раз восхищаясь изобретательностью и творческим вкусом мастериц!))

    ОтветитьУдалить