Фон

суббота, 21 октября 2017 г.

Корисні цікавинки.Альтер скрап і море ідей.Коваль Світлана.

Добрый день, наши дорогие!
Сегодня мы продолжим нашу полезную рубрику и вас ждет очень много интересностей, а тема - Альтер скрап.

А все полезные посты вы всегда можете посмотреть по этой ссылочкеНапомним, что в этой рубрике мы собираем разные мастер-классы по темах, разные обзоры и статьи, о материалах и инструментах, о техниках и приемах!
Вы также сможете пополнять нашу коллекцию, добавляя статьи/мастер-классы ваши собственные, или которые вы нашли в интернете.

Привіт)
З вами я Світлана Коваль та наша рубрика "Корисні цікавинки"
І сьогодні, я вирішила зачіпити та розвинути дуже цікаву тему -  альтер- скрап.
Трішки теорії)))
Термін "altered scrap" походить від двох англійських слів: alter - змінювати, переробляти, вносити зміни, удосконалювати; і scrap - обривок, обрізок, вирізка.
Та є більш зрозумілий синонім  - "прикладний скрапбукінг".
Говорячи про scrapbooking, ми маємо на увазі створення / оформлення альбому (книги) з фотографіями та пам'ятними штучками. Та в міру поширення і комерціалізації цього захоплення, оформлення альбомів плавно злилося зі створенням листівок, а далі поширилося на панно, рамочки, коробочки, кошички, віночки, прикраси, сервіровку і інші предмети інтер'єру. Колишніми залишилися техніки, матеріали та інструменти, які можна застосувати не тільки до сторінок альбому або листівці. Іншими словами, поняття "альтер-скрап" або "прикладний скрап" вказує на те, що предметом оформлюваної роботи є річ, відмінна від традиційних сторінок, альбомів та листівок.
(http://yarhobby.blogspot.ru/2012/07/blog-post_04.html)

Отже, як ви зрозуміли - немає меж фантазії в творчих людей )))))
Ви тільки подивіться яку красу можна створити!Комментариев нет:

Отправить комментарий